Bibliografia UJ CM




Zapytanie: JOURNAL OF PERIODONTOLOGY
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wersja do druku | | | Nowe wyszukiwanie
1/1
Autorzy: Rita Del Pinto, Annalisa Monaco, Eleonora Ortu, Marta Czesnikiewicz-Guzik, Eva Munoz Aguilera, Mario Giannoni, Francesco D'Aiuto, Tomasz J[an] Guzik, Claudio Ferri, Davide Pietropaoli.
Tytuł oryginału: Access to dental care and blood pressure profiles in adults with high socioeconomic status.
Czasopismo: Journal of Periodontology
Szczegóły: 2022 : Vol. 93, nr 7, s. 1060-1071, il., bibliogr. 49 poz., abstr.
Uwagi: Autor korespondencyjny: Davide Pietropaoli.
p-ISSN: 0022-3492
e-ISSN: 1943-3670

Praca afiliowana przez UJ CM
Charakt. formalna: artykuł zagraniczny
Charakt. merytoryczna: praca oryginalna
Język publikacji: ENG
Czasopismo umieszczone na Liście Filadelfijskiej, wskaźnik Impact Factor ISI: 4.494
Punktacja MNiSW: 140.000
Adres url:
Streszczenie w PubMed:
DOI:
  Wyświetl ponownie stosując format:
Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Medyczna UJ