Bibliografia UJ CM




Zapytanie: DZIUDA SEBASTIAN
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetl/ukryj etykiety | Wersja do druku | | | Nowe wyszukiwanie
1/1
Autorzy: Adrian Andrzej Chrobak, Janusz Kazimierz Rybakowski, Maria Abramowicz, Maciej Perdziak, Wojciech Gryncewicz, Anna Tereszko, Marta Włodarczyk, Sebastian Dziuda, Magdalena Fafrowicz, Paweł Czarnecki, Zbigniew Soltys, Marcin Siwek, Jan Krzysztof Ober, Tadeusz Marek, Dominika Dudek.
Tytuł oryginału: Ruchy wergencyjne w chorobie afektywnej dwubiegunowej.
Tytuł angielski: Vergence eye movements in bipolar disorder.
Czasopismo: Psychiatria Polska
Szczegóły: 2020 : Vol. 54, nr 3, s. 467-485, il., bibligor. 42 poz., sum.
Uwagi: Autor korespondencyjny: Adrian Andrzej Chrobak.
Uwagi: Open Access Creative Commons Attribution License CC-BY.

p-ISSN: 0033-2674

Praca afiliowana przez UJ CM
Charakt. formalna: artykuł polski
Charakt. merytoryczna: praca oryginalna
Język publikacji: ENG
Czasopismo umieszczone na Liście Filadelfijskiej, wskaźnik Impact Factor ISI: 1.657
Punktacja MNiSW: 100.000
Adres url:
Streszczenie w PubMed:

Pełny tekst


  Wyświetl ponownie stosując format:
Wyświetl/ukryj etykiety | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Nowe wyszukiwanie | Biblioteka Medyczna UJ